obrazek z nagłówka wranglera

ZNACZENIE TERYTORIUM (definicja):

„U zwierząt: zachowanie polegające na pozostawianiu w otoczeniu wyraźnych śladów swojej bytności w celu poinformowania o przynależności oznaczonego terytorium do danego osobnika.”

Oznacz swoje terytorium. Odciśnij ślad na otaczającym Cię świecie: w przestrzeni, w której żyjesz, i rzeczach, które do ciebie należą. Oswój się z myślą, że my, ludzie, też Jesteśmy Zwierzętami.

Aby oznaczyć terytorium jesienią i zimą 2011 roku, Wrangler sięga po swoje słynne dżinsy. Ta kultowa marka odzieży dżinsowej wykorzystuje technikę laserowego i ręcznego znakowania tkanin, by stworzyć na dżinsach trwałe zdobienia przedstawiające między innymi Motywy Indiańskie.

To nie wszystko – warto przecież samemu oznakować własne dżinsy Wrangler! Modele, takie jak męskie dżinsy Ace z lekko rozszerzaną nogawką czy dżinsy Crank z niskim stanem i prostą nogawką, wyposażono w specjalne pióro w kształcie pocisku, którym można Oznaczyć Swoje Terytorium, samodzielne ozdabiając swoje spodnie. W najważniejszych modelach wchodzących w skład tej kolekcji zrezygnowano z naszywki na tylnej kieszeni, a pozostałe po niej puste miejsce użytkownik będzie mógł zapełnić, dając upust swej kreatywności lub po prostu składając swój podpis.

Wiodące motywy w kolekcji na jesień i zimę 2011 roku to dżins w zielonkawym odcieniu petrol, futurystyczny folk, czerń w wersji grunge oraz styl, który można podsumować hasłem „miasto idzie w teren”. Najważniejsze elementy tej kolekcji to dopasowane dżinsy o nowoczesnych krojach, uatrakcyjniona oferta koszul, zapinane swetry zdobione plemiennymi wzorami Indian Cowichan oraz puchowe kurtki. Tradycyjne dżinsowe projekty Wranglera odświeżono, wykorzystując skórę i wełnę.

Wśród spodni warto zwrócić uwagę na model Jayne, nowe damskie rurki – dopasowane, z prostą i nieco skróconą nogawką. Natomiast przebojem męskiej linii dżinsów jest model Vedda charakteryzujący się opadającym krokiem i dopasowanymi, zwężającymi się ku kostce nogawkami.

Alessandro Vigano, Dyrektor Kreatywny Wrangler EMEA, mówi: „Oryginalne wyroby z dżinsu są podstawą każdej nowej kolekcji Wrangler. Wykończenia, które pojawią się w kolekcji Mark Your Territory, to coś, czego dotąd nie znano. To absolutna nowość. Dzięki kolekcji Wranglera na jesień i zimę 2011 roku wykończenia dżinsowe zaczną ewoluować w całkowicie nowym kierunku!”

Kiedyś:

Historia dżinsów Wrangler sięga 1904 roku. Właśnie wtedy Charlie Hudson założył firmę Hudson Overall z siedzibą w Greensboro w Karolinie Północnej w USA. W 1919 roku przedsiębiorstwo przemianowano na Blue Bell, a w 1947 roku, kiedy na rynek weszła pierwsza linia dżinsów dla kowbojów, firma otrzymała nową nazwę – Wrangler, co oznacza pracującego kowboja.

Teraz:

Niedoścignione dziedzictwo marki Wrangler związane z produkcją odzieży dżinsowej znajduje swoją kontynuację w nowoczesnych krojach dżinsów, które nadal odznaczają się siedmioma charakterystycznymi detalami umożliwiającymi bezbłędne rozpoznanie marki. Detale te to między innymi płaskie miedziane nity czy wygodna kieszonka na zegarek. Kultowe modele, takie jak koszula 27MW czy kurtki 11MJ, są przedmiotem uwielbienia zarówno koneserów dżinsu, jak i fanatyków mody.

Wrangler, marka oryginalnych, amerykańskich dżinsów, stawia sobie za cel produkowanie najlepszej nowoczesnej odzieży dżinsowej. Modnym i postępowym fasonom, takim jak męskie spodnie Ben z nogawką zwężającą się ku dołowi czy obcisłe damskie spodnie Jess z wysokim stanem, towarzyszą wykończenia zgodne z najnowszymi trendami w modzie.

Dżinsy Wrangler są zaprojektowane, tak aby były wytrzymałe, i uszyte z myślą o całkowitej swobodzie. Nosząc dżinsy Wrangler, możemy dać upust swoim zwierzęcym instynktom, upajać się krążącą w żyłach adrenaliną i uwolnić swoje naturalne, dzikie i spontaniczne ja. Któż chciałby się ucywilizować? We Are Animals.

www.weareanimals.com

www.wrangler-europe.com